Quantcast

Produkty

Szyny teleskopowe

Example of telescopic ball bearing slides

Szyny teleskopowe na łożyskach kulkowych, po 2, 3 lub 4 elementy w zależności od potrzeby długości wysuwu osiągającego długość do 2m.

Zastosowania

Szyny teleskopowe

 

tl_files/chambrelan/images/tmp/home_appli_1.jpg

Standardowo stosuje się je do szuflady. Mogą one także służyć do instalacji prowadnicy pionowej (jak krajarka gilotynowa).

Prowadnice liniowe

Example of linear ball rails with recirculating ball bearings

Należy wybrać spośród 19 modeli sani ( do każdej prowadnicy dwie różne długości sani) o możliwości obciążania od 7 do 600 kg.

Prowadnice liniowe

 

tl_files/chambrelan/images/tmp/home_appli_2.jpg

Prowadnica liniowa jest zwykle stosowana do prowadzenia drzwi, niezależnie od tego, czy ruch drzwi jest poziomy czy pionowy.

Aktualności

 
 
 

Rozwiązanie w przemieszczaniu przemysłowym

Od 1956 roku firma Chambrelan zaopatruje różne branże przemysłowe w różnorodne produkty. Jako jedyny producent francuski firma rodzinna Chambrelan produkuje szyny teleskopowe i prowadnice liniowe do dużych obciążeń.

Przez ponad 60 lat swojej działalności firma Chambrelan zaprojektowała, wykonała i dostarczyła tysiące sztuk szyn teleskopowych i prowadnic liniowych dla przemysłu i producentów wyposażenia, którzy wdrażali rozwiązania liniowe.

Chambrelan stale udoskonala i rozwija swoje doświadczenie produkcyjne w kontekście zmian postępujących w przemyśle, dzięki czemu jest wiodącym dostawcą na świecie systemów prowadzenia do ciężkich zastosowań.

Produkcja oparta na wdrożonym systemie jakości ISO9001 gwarantuje niezmienną jakość.

Zdolność produkcyjna, projektowa, rozwojowa, jak również ścisła współpraca między tymi działami sprawiają, ze Chambrelan jest poważnym producentem prowadnic oraz przemieszczania liniowego.